O nás

Náš pohľad na predaj LED osvetlenia

  • LED technológie nie sú budúcnosť, sú už prítomnosťou. Kupovať iný druh osvetlenia je vyhadzovaním peňazí von oknom.
  • LED osvetlenie má byť cenovo prístupné širokej verejnosti. Predávame preto LED-ky za ľudové ceny s rýchlou návratnosťou investície a bez kompromisu na kvalite.
  • Nemyslíme si, že by sa malo zákonom alebo inak určiť, aké žiarovky môžete používať. Mali by ste na to prísť sami. Preto ponúkame odborné poradenstvo, píšeme blog a vysvetľujeme.
  • Ak už dôjde k poruche nejakého nami predávaného produktu, vrátime vám peniaze, alebo ho vymeníme ihneď, ako je to možné. Ľuďom stačí už stres z poruchy produktu, predajca by im nemal pridávať ďalšie stresy, napr. predlžovaním času uznania reklamácie.

Kto sme?

Sme spoločnosť postavená na dlhoročných skúsenostiach s predajom LED technológií. Náš tím je zložený z kvalifikovaných a skúsených profesionálov, ktorých prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka.

V roku 2012 sme sa vďaka rastúcemu dopytu našich klientov rozhodli kúpiť spoločnosť, ktorá zastrešila väčšie projekty a zároveň vybudovala na trhu s LED osvetlením novú obchodnú značku GoLED.sk. Táto značka patrí medzi najväčších online predajcov LED osvetlenia na Slovensku.

V roku 2013 sme pod rovnakou značkou GoLED.cz expandovali na český trh s LED osvetlením, kde si vďaka nízkym cenám, kvalitným produktom, ale aj výbornej zákazníckej podpore získavame čoraz viac spokojných zákazníkov a obchodných partnerov.

V roku 2017 sme pod značkou GoLED.hu expandovali na maďarský trh s LED osvetlením. Veľmi nás teší, že záujem o naše produkty je vysoký v podstate od začiatku predaja v tejto krajine.

V roku 2019 sme pod značkou GoLED.at expandovali na rakúsky trh s LED osvetlením.

Čo robíme?

V súčasnosti realizujeme projekty v oblastiach:

  • Predaj LED osvetlenia pre domácnosti – maloobchod,
  • Predaj LED osvetlenia pre firmy – maloobchod a veľkoobchod,
  • Priemyselné LED technológie – predaj, montáž, oprava, údržba a revízia,
  • Verejné osvetlenie – predaj, montáž, oprava, údržba a revízia.