GOLED #dreamteam

Ak niekto príde osobne do Goledu, odchádza s lepším pocitom, než s akým prišiel. Nielen kvôli tomu, že dobre nakúpil, ale kvôli tomu, akých ľudí tam stretol.

Tibor PetákToto sa snažíme pretaviť aj do (na prvý pohľad) neosobného online sveta a do (na prvý pohľad) čisto technického predaja LED osvetlenia. Volám sa Tibor Peták, som majiteľom eshopu GOLED.sk a rád by som vám popísal, čo je firma zač a akí ľudia v nej pre vás pracujú.

V Golede je stredobodom zákazník…

Ja viem, znie to pateticky, ale u nás naozaj. A to neznamená, že nerobíme chyby. Aj keď na ich odstraňovaní nonstop pracujeme, pri tisíckach objednávok sa vždy nájdu jedinečné prípady, kedy ku chybe dôjde.

Je nemožné nerobiť chyby. Dôležité je, ako sa k tomu firma postaví, ak chyba nastane.

U nás nezáleží na tom, či sme chybu spravili my alebo náš výrobca, či kuriérska služba. My sme si ich vybrali ako partnerov a my zodpovedáme za váš zážitok s nákupom. Vždy sa snažíme postaviť k problému čelom, riešiť ho okamžite a vo váš prospech. Vysoko nad rámec toho, čo je na trhu bežné. A samozrejme zabezpečiť, aby sa taká chyba už neopakovala.

Ak neveríte, prosím poobzerajte sa, čo o nás hovoria nezávislé hodnotenia. Alebo sa spýtajte známych, akú skúsenosť s nami majú.

Hodnotenia Goledu na Google mapách

Plno zákazníckych výhod sme zaviedli na trh my:

  • +1 rok záruky nad rámec toho, čo ponúka výrobca, ku každému produktu.
  • 30 dní na vrátenie produktu bez udania dôvodu.
  • Verejná informácia o spoľahlivosti produktov na základe pomeru reklamovaných kusov voči celkovému počtu predaných.
  • Neexistuje neuznaná reklamácia. Je jedno, ako k nefunkčnosti produktu prišlo, či vadou vo výrobe alebo nesprávnou inštaláciou. Produkt nefunguje? Posielame nový.
  • Pri prípadnej reklamácii nám nechcený produkt nemusíte posielať. My vám rovno na naše vlastné náklady posielame nový produkt výmenným balíkom – nechcený produkt len odovzdáte tomu kuriérovi, ktorý vám už prinesie nový.
  • Na emaily odpovedáme aj mimo pracovných hodín a mimo pracovných dní do niekoľkých hodín. Toto bol mimochodom nápad samotných zamestnancov, nie vedenia!
  • Máme interný dokument, ktorý voláme Nárok zákazníka, ktorý predpisuje, na čo máte v Golede nárok. Je omnoho prísnejší ako nejaké zákonné lehoty či Všeobecné obchodné podmienky. Napr. u nás nemôžete na vybavenie reklamácie čakať viac ako 24 hodín, žiadnych zákonných 30 dní.

Iné výhody sme prebrali, lebo sú dobré – napr. doprava zdarma nad 90 eur, možnosť objednania aj cez chat, telefón, email, apod..

V Golede pracujú tí najlepší ľudia…

… a nielen po odbornej stránke. U nás to funguje tak, že každý si je manažérom sám. Príkazov zhora je minimum, požiadavky na vylepšenia prichádzajú najmä zdola. Je to preto, že každý jeden zamestnanec rozumie svojej oblasti lepšie ako ktokoľvek iný.

Všetkých do jedného si veľmi vážim. Neustále potvrdzujú, že im ide o vec – o to, aby bol Goled tým najlepším eshopom. Jeden príklad za všetky…

Dvaja zamestnanci podpory prišli s nápadom, že by chceli klientom odpovedať aj vo svojom voľnom čase, mimo pracovnej doby.

To sa, myslím, v žiadnej inej firme ešte nestalo.

Zároveň si aj povahovo veľmi sedia a dopĺňajú sa. Ukazuje sa to aj vo veciach, ktoré nesúvisia priamo s prácou. Skúsim vám to vysvetliť jednotlivo…

Ladislav Győri
obchodný riaditeľ

Laci GyőriLaci k nám prišiel hneď na začiatku, po pár mesiacoch fungovania. Osvetleniu rozumie najviac z celej firmy. Ak si vypýtate návrh osvetlenia, v Dialuxe vám ho pripraví on. Je to trpezlivý líder a férový chlap. Celý tím funguje tak dobre vďaka tomu, ako ho vedie.

Borbála Magdalinová
manažérka zákazníckej podpory

Bori MagdalinováBori je ten typ človeka, ktorý keď mu eshop nedodá tovar do 2 dní, tak hneď vyvoláva, že kde je tovar. A teraz si predstavte, že robí na druhej strane a ona zodpovedá za to, že ten tovar musí každý dostať čo najskôr. Doslova bičuje 😊 kolegov, aby zabalili alebo vybavili to, čo niekomu sľúbila.

Réka Petáková
špecialista zákazníckej podpory

Réka PetákováRéka je moja manželka a myslím si o nej, že je najlepší človek na svete. 😊 Ale teda ako hovoria iní, je to človek, ktorému sa chcete dovolať. Ten pozitivizmus a úsmev, čo do vás naleje, popritom ako vám poradí, vás nabije na celý deň.

Tomáš Kúdela
manažér skladu

Tomi KúdelaTomi k nám prišiel pred niekoľkými rokmi a výrazne stlačil chybovosť balenia, na jednotky prípadov ročne. Je to veľký pragmatik, ale zároveň super človek. Myslí out-of-the-box, prichádza s riešeniami, z ktorých vám padne sánka.

Mikuláš Keszan
marketingový manažér

Miki KeszanMiki je náš benjamín, ale taký informačne nadupaný. 😊 Keby ste potrebovali parťáka do kvízovej súťaže, on je naša Wikipédia. Všetko, čo na webe čítate alebo vidíte, prešlo jeho rukami. Stará sa o to, aby sa vám vyberalo a nakupovalo jednoducho a rýchlo.

Judita Vargová
účtovná manažérka

Judka VargováNo, akoby som to, ehm, Judka je moja svokra. 😊 Ale najlepšia svokra pod slnkom. S Judkou sme začínali v treskúcej zime v unimobunke na záhrade s niekoľkými krabicami tovaru, všetko na kolene. Momentálne sa stará o to, aby bolo všetko pre daňový úrad tak, ako má byť. Drží firmu pokope.

Ďalší účtovníci, programátori, copywriteri, výpomoc na sklade, atď. pre nás robia externe.

O čo Goledu ide…

Ukázať, že sa to dá aj inak.

Že nákup osvetlenia nemusí byť bolehlav (it can be fun), že sa popritom možno dá aj zabaviť (it can be fun), ale najmä, že ak nastane problém, tak sa na nás môžete spoľahnúť.

Byť šetrný k životnému prostrediu.

Okrem toho, že predávame produkty, ktoré priamo šetria energiu a tým aj životné prostredie, máme špeciálne skartovačky na recykláciu krabíc a výplňového materiálu. Netlačíme faktúry, ani objednávky, sme bezpapierová firma.

Dosiahnuť 100% spokojnosť zákazníkov do roku 2023.

V roku 2020 bola na úrovni 96%. Spokojnosť si zisťujeme u zákazníkov dotazníkovou formou, otázka pre nich znie: Ako ste celkovo spokojný/á s nákupom na eshope GOLED.sk?

Rozširovať naše služby do ďalších krajín.

Nájdete nás už v 4 krajinách, postupne budeme pridávať ďalšie:

Vyskúšajte nás! Objednajte si online, zavolajte, píšte alebo príďte k nám.