30-dňová garancia vrátenia peňazí

Ku každej objednávke ponúkame predĺženú garanciu bezplatnej výmeny tovaru alebo vrátenia peňazí až do 30 dní od jeho prevzatia.

  • Nevyznáte sa v množstve parametrov súvisiacich s LED?
  • Zariaďujete dom či byt a chcete si tovar najprv vyskúšať, skôr, než investujete väčšiu sumu do nákupu LED osvetlenia?
  • Máte obavy z kvality alebo deklarovanej svietivosti výrobkov?

Je pochopiteľné, že aj pri množstve zverejnených informácií o našich LED produktoch, nič nenahradí možnosť tovar vyskúšať priamo na mieste, kam má byť inštalované. Preto našim zákazníkom ponúkame okrem odborného poradenstva, aj možnosť tovar vyskúšať a prípadne ho do 30 dní bez udania dôvodu vrátiť.

Pri uplatňovaní vrátenia tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) platia ustanovenia Obchodných podmienok a reklamačného poriadku.

Dôležité informácie pri vrátení tovaru

Zákazník má právo, v rámci predĺženej lehoty 30 dní, tovar rozbaliť a odskúšať obdobne, ako pri nákupe v klasickom “kamennom” obchode a to v rozsahu potrebnom na zistenie povahy, vlastností a fungovania tovaru. Avšak spotrebiteľ je zodpovedný za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru.

Pri vrátení prosíme kupujúcich, aby vyplnili reklamačný protokol online a zaslali tovar nepoškodený, vrátane príslušenstva a originálu dokladu o kúpe na poštovú adresu:

  • Goled, s.r.o.
  • Roľníckej Školy 3
  • 945 01 Komárno

Kupujúci je povinný v prípade odstúpenia od zmluvy vrátiť tovar v pôvodnom obale a zabezpečiť také balenie pri preprave, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Ďakujeme.