Ako si vybrať LED žiarovky E27

Počet nájdených produktov: 61

LED E27 sú žiarovky s päticou bežne používaných žiaroviek, ktoré treba pri inštalácii zaskrutkovať. V porovnaní so žiarovkami E14 je skrutkovacia pätica v tomto prípade širšia, 27mm. Používajú sa do nástenných, stropných lámp, lustrov, alebo do rôznych nastaviteľných alebo pevných svietidiel. Tieto LED žiarovky šetria až 90% nákladov na elektrickú energiu. Napájajú sa priamo na 220-230V. Pri každom produkte uvádzame približnú ekvivalentnú spotrebu klasickej žiarovky.

V ponuke máme LED žiarovky E27 s rôznymi čipmi: SMD čipy, COB čipy a najnovšie LED FILAMENT čipy, ktoré dokážu vyžarovať svetlo v uhle ako klasické “edisonky”. Sú dostupné v troch farbách svetla: teplá biela (2700-3000K), denná biela (4000-4500K), studená biela (6000-6500K). Všeobecne sa chladnejší odtieň bielej farby svetla hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia. Teplá biela sa hodí do domácnosti (obývačky, či spálne), kaviarní, reštaurácií a oddychových zón, pretože podporuje relax. Denná biela je niečo medzi, najviac podobná dennému svetlu.

Naše ceny zabezpečia návratnosť investície pre bežné domácnosti svietiace v priemere 6 hodín denne cca. za 9 mesiacov, pričom záruka je 2 roky (na Prémiové produkty dokonca 3 roky). Životnosť týchto žiaroviek je pri 6 hodinách svietenia denne min. 10 rokov.