Ako si vybrať LED trubice T8

Počet nájdených produktov: 18

Využitie LED trubíc T8 (G13) nájdeme pri osvetlení veľkých plôch, kancelárií, schodísk obytných priestorov, podzemných garáží, skladov, hál, ale aj pri bežnom osvetlení miestností. Inštalovaním týchto trubíc ušetríte až 60% nákladov na elektrickú energiu.

Na výber máme zo 3 druhov LED trubíc T8:

– Prémiové LED trubice s jednostranným napájaním a otočnou päticou sú za dodržania návodu inštalácie vhodné na svojpomocnú inštaláciu. Stačí vymeniť vo svietidle starú trubicu za novú a starý štartér za LED štartér, ktorý je súčasťou balenia. Tieto trubice majú navyše otočnú päticu, tzn. dajú sa vo svietidle natáčať a tým smerovať svetlo tam, kde je ho potreba. Vysoký index podania farieb CRI 85 ich predurčuje pre použitie aj v interiéroch domácností, rovnako ako obchodných priestorov a kancelárií. Poskytujeme na ne záruku 3 roky.
– Prémiové LED trubice s jednostranným napájaním sú vyrobené z kvalitných materiálov s vysokou tepelnou vodivosťou (lepšia distribúcia tepla vo vnútri trubice) a ešte kvalitnejším a dobre odizolovaným napájacím zdrojom. Vyžadujú odbornú montáž elektrikárom, pretože je nutné zasahovať do svietidla. Poskytujeme na ne záruku 3 roky.
– Profesionálne LED trubice s jednostranným napájaním sú vyrobené z kvalitných materiálov s vysokou tepelnou vodivosťou (lepšia distribúcia tepla vo vnútri trubice) a ešte kvalitnejším a dobre odizolovaným napájacím zdrojom. Vyžadujú odbornú montáž elektrikárom, pretože je nutné zasahovať do svietidla. Poskytujeme na ne záruku 5 rokov.

LED trubice T8 sú dostupné v troch farbách svetla: teplá biela (2700K), denná biela (4500K), studená biela (6500K). Všeobecne sa chladnejší odtieň bielej farby svetla hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia (výrobné haly, dielne, apod.). Teplá biela sa hodí na miesta, kde chcete oddychovať. Denná biela je niečo medzi, najviac podobná dennému svetlu.

Naše ceny zabezpečia návratnosť investície pre priemernú 9-hodinovú prevádzku denne 1,5-2 roky, pričom samotná záruka je 2 roky (na Prémiové trubice dokonca 3 roky). Životnosť týchto trubíc je pri 9 hodinách svietenia denne min. 7 rokov.