Ako si vybrať LED trubice T8

Využitie LED trubíc T8 (G13) nájdeme pri osvetlení veľkých plôch, kancelárií, schodísk obytných priestorov, podzemných garáží, skladov, hál, ale aj pri bežnom osvetlení miestností. Inštalovaním týchto trubíc ušetríte až 60% nákladov na elektrickú energiu.

Na výber máme zo 3 druhov LED trubíc T8:

– Prémiové LED trubice s jednostranným napájaním a otočnou päticou sú za dodržania návodu inštalácie vhodné na svojpomocnú inštaláciu. Stačí vymeniť vo svietidle starú trubicu za novú a starý štartér za LED štartér, ktorý je súčasťou balenia. Tieto trubice majú navyše otočnú päticu, tzn. dajú sa vo svietidle natáčať a tým smerovať svetlo tam, kde je ho potreba. Vysoký index podania farieb CRI 85 ich predurčuje pre použitie aj v interiéroch domácností, rovnako ako obchodných priestorov a kancelárií. Poskytujeme na ne záruku 3 roky.
– Prémiové LED trubice s jednostranným napájaním sú vyrobené z kvalitných materiálov s vysokou tepelnou vodivosťou (lepšia distribúcia tepla vo vnútri trubice) a ešte kvalitnejším a dobre odizolovaným napájacím zdrojom. Vyžadujú odbornú montáž elektrikárom, pretože je nutné zasahovať do svietidla. Poskytujeme na ne záruku 3 roky.
– Profesionálne LED trubice s jednostranným napájaním sú vyrobené z kvalitných materiálov s vysokou tepelnou vodivosťou (lepšia distribúcia tepla vo vnútri trubice) a ešte kvalitnejším a dobre odizolovaným napájacím zdrojom. Vyžadujú odbornú montáž elektrikárom, pretože je nutné zasahovať do svietidla. Poskytujeme na ne záruku 5 rokov.

LED trubice T8 sú dostupné v troch farbách svetla: teplá biela (2700K), denná biela (4500K), studená biela (6500K). Všeobecne sa chladnejší odtieň bielej farby svetla hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia (výrobné haly, dielne, apod.). Teplá biela sa hodí na miesta, kde chcete oddychovať. Denná biela je niečo medzi, najviac podobná dennému svetlu.

Naše ceny zabezpečia návratnosť investície pre priemernú 9-hodinovú prevádzku denne 1,5-2 roky, pričom samotná záruka je 2 roky (na Prémiové trubice dokonca 3 roky). Životnosť týchto trubíc je pri 9 hodinách svietenia denne min. 7 rokov.