Ako si vybrať Závesné LED svietidlá

Závesné svietidlá sú stropné svietidlá, ktoré sú pripevnené lankom (alebo reťazou, či kovovou tyčou) a visia zo stropu do priestoru miestnosti. Ich využitie nájdeme v obývačkách, kuchyniach, spálňach a iných miestnostiach domácností. Tieto LED svietidlá, podobne ako iné, šetria až 80% elektrickej energie. Ich životnosť je 20 tisíc hodín, čo je pri bežnom svietení až 8-10 rokov.

Závesné LED svietidlá majú nastaviteľnú dĺžku lanka, za ktoré visia zo stropu. Nastavte ich tak, aby sa pod svietidlom dalo prejsť. Výnimkou je, ak svietidlo inštalujete nad jedálenský alebo konferenčný stolík. Sú dostupné v dvoch farbách svetla: teplá biela (2500-3000K) a denná biela (4000-5000K). Obe farby svetla sa hodia do domácnosti (obývačky, spálne, kuchyne). Visiace LED lampy máme vo viacerých farebných prevedeniach, stačí kliknúť na produkt a vybrať si farbu svietidla.

Napájanie je možné priamo zo siete na 220-230V, pretože všetky naše svietidlá už majú pripojený transformátor napätia, alebo je transformátor súčasťou balenia. LED svetlá sú vrátane svetelných zdrojov, tzn. netreba dokupovať zvlášť žiarovku.