Ako si vybrať Vonkajšie LED reflektory

Počet nájdených produktov: 65

Vonkajšie LED reflektory sú určené predovšetkým na osvetlenie exteriéru budov a rôznych vonkajších plôch. Oproti halogénovým reflektorom sú náklady na elektrickú energiu pri rovnakej svietivosti menšie až o 85%. Tieto reflektory sa napájajú na 230V, majú uhol svietenia 120° a krytie IP65, tzn. sú prachuvzdorné a odolné voči striekajúcej vode. Pri každom produkte uvádzame približnú ekvivalentnú spotrebu klasického reflektora.

LED reflektory sú dostupné v troch farbách svetla: teplá biela (2700-3500K), denná biela (4000-5000K), studená biela (5500-7000K). Všeobecne sa chladnejší odtieň bielej farby svetla hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia (výrobné haly, dielne, apod.). Teplá biela sa hodí na miesta, kde chcete oddychovať, napr. osvetlenie terasy alebo záhrady. Denná biela je niečo medzi, najviac podobná dennému svetlu.

Naše ceny zabezpečia návratnosť investície pre priemernú 6-hodinovú prevádzku denne cca. 7 mesiacov, pričom samotná záruka je 2 roky (na Prémiové reflektory dokonca 3 roky). Životnosť týchto reflektorov je pri 6 hodinách svietenia denne min. 10 rokov.