Ako si vybrať LED reflektory s pohybovým senzorom

Počet nájdených produktov: 12

LED reflektor s pohybovým snímačom je vhodný predovšetkým na osvetlenie exteriéru budov a vonkajších plôch. Šetrí vaše náklady nie len tým, že je postavený na LED technológii, ale aj tým, že sa zapne a vypne, len keď je potreba. Na pohybovom senzore reflektora si môžete nastaviť podľa želania: pri akej intenzite svetla (šero, tma) sa má senzor zapnúť, citlivosť senzora a dobu svietenia po zapnutí.

Všetky reflektory so senzorom vyžarujú svetlo v uhle 120° a ich ochranné krytie je IP65 – sú odolné voči prachu a striekajúcej vode. Napájajú sa na 230V a sú dostupné v troch farbách svetla: teplá biela (2700-3500K), denná biela (4000-5000K), studená biela (5500-7000K). Všeobecne sa chladnejší odtieň bielej farby svetla hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia (výrobné haly, dielne, apod.). Teplá biela sa hodí na miesta, kde chcete oddychovať, napr. osvetlenie terasy alebo záhrady. Denná biela je niečo medzi, najviac podobná dennému svetlu.

LED reflektory si môžete kúpiť priamo so senzorom na tele reflektora, ale aj zvlášť, aby ste mohli senzor umiestniť aj vo väčšej vzdialenosti od svietidla.